Misja Esport: Polish Esport Awards i IEM Katowice tematami przewodnimi

Misja Esport

Zapraszamy na drugi odcinek czwartego sezonu Misji Esport. Tym razem w studiu zasiądą Fryderyk "Veggie" Kozioł - ekspert Esportmanii, Piotr Adamski - Event Manager w GG League, Patryk Jończyk - Media Officer w x-kom AGO i Bartek Klepaczewski - dziennikarz Esportmanii, a program jak zawsze poprowadzi Maciej "Sawik" Sawicki.

W odcinku eksperci porozmawiają o plebiscycie Polish Esport Awards: zwycięzcach, zaskoczeniach i kontrowersjach. Piotr Adamski opowie o planach na nowy sezon Good Game League. W zeszłym roku kwalifikacje rozgrywane były w czerech miastach,a finały już tradycyjnie przyciągnęły tłumy na Stadion Poznań.

W programie połączymy się również z Michałem "Carmackiem" Blicharzem wiceprezesem ds. Pro Gamingu w ESL, który z Katowic opowie nam o tym jak wyglądały przygotowania do tegorocznej edycji Intel Extreme Masters Katowice i podsumuje pierwsze dni turnieju.

Oprócz tego eksperci porozmawiają także o sytuacji w x-kom AGO, triumfie w OGA Counter Pit, braku awansu na IEM Katowice i Majora w Rio, plotkach transferowych dotyczących Oskarisha i Sidneya oraz zamieszaniu na grupie Esportowe Świry.

Transmisję jak zwykle znajdziecie o godzinie 17:00 na Esportmania.pl, naszym Facebooku i kanale YouTube, a także na stornie głównej Onetu.

Zobacz komentarze