Wraca Misja Esport! Do zobaczenia w czwartek o 17.30

MISJA_ESPORT_S02E08_720P_ESPORTMANIA_20190321

Już w najbliższy czwartek wracamy z Misją Esport! Będzie to nowe, wyjątkowe rozdanie. Razem z firmą ASUS przygotowujemy dla Was wydanie specjalne. Jak zwykle widzimy się o 17:30!

75 dni - dokładnie tyle nie było nas na Waszych ekranach. Maciek "Sawik" Sawicki, prowadzący programu, jasno zaapelował o powrót Misji Esport. My spełniliśmy jego prośbę i w najbliższy czwartek wracamy LIVE! Czeka na was prawdziwa bomba.

W Misji Esport poruszaliśmy tematy z każdej gałęzi wirtualnej rywalizacji. Nasi goście rozmawiali o tematach związanych ze znanymi polskimi osobowościami takimi jak Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski, Marcin "Jankos" Jankowski czy Michał "Nisha" Jankowski. Dzielili się także swoim zdaniem o największych esportowych turniejach – IEM Katowice, WESG czy Worlds 2018. Komentowali roszady na polskiej scenie i nie raz mówili o jej kulisach. Ich profesjonalne i pełne pasji podejście sprawiło, że tysiące fanów gier siadało w czwartki przed monitorami.

Tym razem program będzie w pełni poświęcony streamingowi. Poznacie brutalną prawdę na temat społeczności, która spopularyzowała gry wideo. Jak zaczynali najwięksi twórcy? Czy pasja przemija z czasem? Czy Facebook rozbije bank streamingu? Jak zostać gwiazdą na Twitchu czy Youtubie? Na te pytanie odpowiedzą nasi eksperci. A kto to będzie? Zostawimy to na razie w tajemnicy. Na pewno zobaczycie co najmniej jednego debiutanta.

Rezerwujcie miejsce w kalendarzu! 17.30, czwartek, strona główna Onetu, Esportmanii, Twitch, Youtube, Wracamy!

Zobacz komentarze