Stół Misji Esport zastawiony ekspertami. Powrót Veggiego i Morgena

MISJA_ESPORT_S02E01_1080p_ESPORTMANIA_20190124

Kolejny odcinek Misji Esport już we wtorek o 17:00. Tym razem przy stole Macieja "Sawika" Sawickiego usiądą Filip "Testree" Mątowski, Maciej "Morgen" Żuchowski, Cezary "BlackFireIce" Cholewski i Fryderyk "Veggie" Kozioł.

Tematem głównym wtorkowego odcinka Misji Esport będzie rozwój akademii w Polsce. Od kilku lat polskie organizacje starają się kształtować następców polskich mistrzów i szukać młodych talentów. Jak im idzie? Czy akademie dają realne korzyści? Czy każda polska organizacja powinna posiadać własną akademię? Czy powinniśmy iść szlakiem drużyn sportowych i wprowadzać najzdolniejszych do głównych drużyn?

Nie może zabraknąć analizy i podsumowania ESL Mistrzostw Polski. W Katowicach byli obecni Filip "Testree" Mątowski i Maciej "Morgen" Żuchowski, więc eksperci na pewno właściwie i analitycznie wypowiedzą się o tych rozgrywkach.

Sawik zapyta również swoich gości o wizerunek graczy. Jak zmieniał się na przestrzeni lat? Czy zawodnicy zaczęli dbać o swój wygląd, wizerunek w social mediach i życiu prywatnym. Jaką rolę w sukcesach zawodników odgrywają performance trenerzy?

Przypominamy, że trzeci sezon Misji Esport jest nadawany we wtorki o godzinie 17:00. Program znajdziecie na stronie głównej Onetu, Esportmania.pl, naszym YouTubie, Facebooku i Twitchu. Do zobaczenia!

Zobacz komentarze