Misja Esport: Carmac wraca z tarczą. Sawik ugości też Kubika i PLKD!

MISJA_ESPORT_S02E04_720_20190214

W czwartek o godzinie 17.30 kolejny odcinek "Misji Esport" - programu publicystycznego Macieja Sawickiego. Sawik ugości szefa turnieju Intel Extreme Masters - Michała "Carmac" Blicharza, obok którego zasiądą Kuba "Kubik" Kubiak i Damian "PLKD" Kornienko.

W zeszłym tygodniu program Misja Esport niestety się nie odbył, bo drogi wszystkich zawodników i osób powiązanych z esportem prowadziły do Katowic. To właśnie w stolicy województwa śląskiego odbywał się turniej Intel Extreme Masters 2019. W najbliższy czwartek, przy szklanym stole Macieja Sawickiego, Carmac odpowie na najtrudniejsze pytania i podsumuje IEM.

Oprócz niego w studiu pojawią się także dwaj debiutanci. Pierwszym z nich jest Kuba "Kubik" Kubiak, były trener najlepszych polskich zespołów i analityk Virtus.Pro. Obecnie komentator i ekspert ESL Polska. Kuba na pewno będzie aktywny w temacie IEM, bo miał przyjemność współtworzyć polską transmisję tego wydarzenia. Oprócz tego podpytamy go również o przyszłość NEO i obecną formą VP.

Swój pierwszy raz przy szklanym stole Sawika będzie miał też Damian "PLKD" Kornienko, znany youtuber i komentator. Damian opowie nam o projekcie Ekstraklasa Games. Czy rzeczywiście może on wpłynąć na scenę FIFY w Polsce? Czy przyczyni się do rozwoju klubów sportowych w branży esportowej? Na te i inne pytania poznacie odpowiedź po godzinie 17.30. Zapraszamy!

Zobacz komentarze