Misja Esport: Powrót Carmaca i BlackFireIce'a. LIVE od godziny 17:00

BlackFireIce
BlackFireIce

Misja Esport ponownie w waszych domach i zakładach pracy. Jak co dwa tygodnie, we wtorek o 17:00 znani i lubiani eksperci będą opowiadać o wydarzeniach esportowych. Po dłuższej nieobecności do studia wraca Michał "Carmac" Blicharz, który tym razem usiądzie obok Bartka Klepaczewskiego i Cezarego "BlackFireIce'a" Cholewskiego. Za sterami oczywiście Maciej "Sawik" Sawicki.

Choć społeczność zawodników i sympatyków League of Legends wypoczywa i korzysta z uroków off seasonu, Misja Esport nie zwalnia. Nasi eksperci podsumują i ocenią rok League of Legends dla Marcina "Jankosa" Jankowskiego. Oprócz tego poruszą temat DreamHack Open Atlanta i przyszłości polskiej sceny CS:GO. Możecie być pewni, że Michał "Carmac" Blicharz fachowo oceni występ Polaków na turnieju w Atlancie.

Z kolei z BlackFireIcem podyskutujemy o zasadności istnienia reprezentacji Polski. Czy dodatkowe obowiązki nazbyt nie obciążą największych gwiazd. Przypomnijmy, że niebawem nasz kraj będzie miał okazję rywalizować w turnieju narodów Hearthstone i League of Legends.

Przypominamy, że trzeci sezon Misji Esport jest nadawany we wtorki o godzinie 17:00. Program znajdziecie na stronie głównej Onetu, Esportmania.pl, naszym YouTubie, Facebooku i Twitchu. Do zobaczenia!

Zobacz komentarze