Mikołajkowa Misja Esport: Wieczór merytoryki i prezentów

MISJA_ESPORT_S01E02_FRAGMENT_6_20181018

Jak zwykle w czwartek o 17:30 najwięksi influencerzy z różnych środowisk esportowych usiądą przy jednym, tym razem "mikołajkowym" stole. Oprócz merytorycznych dyskusji, którymi co tydzień raczą was nasi goście, przygotowali oni wyjątkowe prezenty, które będą do wygrania w konkusach na naszym fanpage'u.

W ostatnim w tym sezonie odcinku Misji Esport gośćmi Macieja "Sawika" Sawickiego będą Fryderyk "Veggie" Kozioł (Ekspert/komentator Polsat Games), Michał "Carmac" Blicharz (Wiceprezes ESL) i Piotr "izak" Skowyrski (najpopularniejszy polski streamer i właściciel organizacji Izako Boars).

Eksperci przede wszystkim poruszą temat roli trenera w esporcie. Odpowiedzą na pytanie czy w Polsce mamy dobrych esportowych szkoleniowców? Jeśli nie, to kto ma ich szkolić? Może powinna powstać specjalna akademia dla takich osób?

Oprócz tego pochylą się nad sceną Quake'a. Porozmawiają o tym, dlaczego przez ostatnie 5-10 lat na największych turniejach tej gry ciągle czołowe miejsca zajmują ci sami zawodnicy. Może inicjatywa Quake Divisions jest rozwiązaniem na stagnacje na scenie Quake'a?

Będzie także o cheaterach. Czy skala problemu zmalała? Czy najwięksi producenci gier prowadzą skuteczną politykę walki z oszustami? Czy w ogóle można całkowicie pozbyć się tego problemu?

Z racji przypadających na ten dzień Mikołajek, nasi eksperci przygotowali dla was wyjątkowe prezenty. Niektóre z nich mogliście zobaczyć już w poprzednim odcinku, ale zapewniamy - będzie o co walczyć.

Jak co tydzień, "Misję Esport" w czwartek o 17.30 na naszym Facebooku, Youtubie , Twitchu i stronie głównej Onet.pl.

Zobacz komentarze