Co przygotowaliśmy na trzeci odcinek Misji Esport? Sprawdź listę tematów

Misja Esport

Dzisiaj punktualnie o 17:30 rozpocznie się transmisja trzeciego odcinka Misji Esport. Miejsce Piotra „Izaka” Skowyrskiego zajmie Filip „Testree” Mątowski. Eksperci odniosą się do najważniejszych wydarzeń minionego tygodnia, a także porozmawiają o przyszłości sceny esportowej.

„Misja Esport” to program publicystyczny powstały przy współpracy Esportmanii i Onetu. Rolę prowadzącego pełni Maciej „Sawik” Sawicki. Gośćmi dzisiejszego odcinka będą: Michał „Carmac” Blicharz, Fryderyk „Veggie” Kozioł oraz Filip „Testree” Mątowski.

Program rozpocznie się od przedstawienia krótkiego filmu, który przybliży najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia. Później eksperci przejdą do rozmowy na temat tegorocznych Worldsów. Zdecydowanie jest o czym mówić. G2 Esports sensacyjnie rozbiło RNG w ćwierćfinale turnieju. W następnej kolejce drużyna Marcina „Jankosa” Jankowskiego zmierzy się z Invictus Gaming. Mecz w sobotę 27 października. Stawką spotkania jest przepustka do wielkiego finału imprezy. Po zakończeniu dyskusji na temat mistrzostw świata rozpoczniemy sondę. Pytanie jest następujące: Czy za rok Fortnite będzie popularniejszy w Polsce niż CS:GO? Głosowanie odbędzie się na naszym fanpage'u. Zapraszamy do wzięcia udziału. Wyniki zostaną przedstawione w końcowej części programu.

Następnie goście wezmą na warsztat Fortnite’a. Porozmawiają o trwających turniejach, a także nakreślą wizję rozwoju esportowej sceny w ramach tego tytułu. Kolejnym punktem w programie będzie wypożyczenie Kacpra „kap3ra” Słomy do AGO Esports. Zwrócimy również uwagę na relacje „Jastrzębi” z Virtus.pro oraz Team Kinguin. Przy okazji skorzystamy z obecności Testree’ego, który opowie o Kinguin Performance Center. Eksperci wymienią się również poglądami na temat planów treningowych w profesjonalnych organizacjach esportowych.

Za nami pierwsza kolejka zmagań w ramach Ultraligi. Już na tym etapie pojawiają się porównania do ESL Mistrzostw Polski oraz Polskiej Ligi Esportowej. Bez wątpienia warto odnieść się do tego przedsięwzięcia.

Na koniec przyjdzie czas na zaangażowanie widzów. Pytania do ekspertów można zadawać na czacie podczas transmisji, a także na Twitterze, dodając #MisjaEsport do treści posta.

Przypomnij sobie, jakie tematy zostały poruszone w poprzednim odcinku.

Nowy odcinek Misji Esport pokażemy w najbliższy czwartek o godzinie 17:30. Transmisja będzie dostępna na stronie Esportmanii, naszych profilach na Facebooku, Twitchu i YouTube oraz na stronie głównej Onetu.

Zobacz komentarze