Analiza EU Masters w Misji Esport. Veggie i dELORD znowu naprzeciwko siebie

dELORD/Veggie Foto: Ultraliga

Misja Esport to program, który ucząc bawi, bawiąc uczy. Mogliście się przekonać o tym w poprzednim odcinku, gdy rozmawialiśmy o Simracingu i jego rosnącej popularności. Teraz tematem numer jeden jest świetny wynik polskich ekip na EU Masters, więc w programie otrzymacie dużą dawkę League of Legends.

Maciek "Sawik" Sawicki, gospodarz programu Misja Esport, tym razem do swojego wirtualnego stołu zaprosił wyłącznie największych ekspertów League of Legends. Pojawi się zabawny, sypiący anegdotami jak z rękawa Fryderyk "Veggie" Kozioł, człowiek, który napisał trzycyfrową liczbę artykułów o EU Masters - Bartek Klepaczewski oraz trener wicemistrzów turnieju - Paweł "dELORD" Szabla.

Panowie na tapet wezmą przede wszystkim dyspozycję polskich zespołów na EU Masters i przeanalizują czy ten sukces może się przełożyć na indywidualny rozwój i oferty dla graczy? Czy będzie to boost dla innych ekip przed kolejnym sezonem Ultraligi? Ocenią debiutancki rok dELORDA jako trenera, porozmawiają o jego najsilniejszych stronach i aspektach, które musi dopracować. Nie zabraknie także pytań o PUKImanię.

Dodatkowo oczywiście masa anegdot, żartów i wielka dawka merytorycznej wiedzy. Zapraszamy jak zwykle o 17:00 na nasz kanał Youtube.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze