Zwycięzcy EU Masters z szansą na występy w LEC

Misfits Premier Foto: Materiały prasowe

Misfits Gaming zdecydowanie rozczarowało w wiosennym splicie LEC. Skład, który na początku rozgrywek stawiany był na równi z G2 Esports zawiódł na całej linii. Drużyna zajęła tylko 8. miejsce w lidze. Teraz, zamiast wymienić któregoś z zawodników, organizacja zdecydowała się przenieść graczy swojej akademii do pierwszej drużyny.

Mimo bardzo słabego splitu w wykonaniu "królików" trudno wskazac jednego zawodnika, który byłby źródłem problemów. Choć najwięcej krytyki zebrał Nubar "Maxlore" Sarafian to jego koledzy nie byli bez winy. Dlatego też wszyscy fani zastanawiali się, jakich roszad w składzie dokona organizacja.

Okazuje się, że zmian będzie aż pięć. Cały skład Misfits Premier, które wygrało "Ligę Mistrzów" (EU Masters) dla drużyn z europejskich lig regionalnych, został awansowany do pierwszego zespołu. Oznacza to, że wszyscy zawodnicy w każdej chwili mogą zmienić swoich kolegów z pierwszej drużyny, jeśli ci nie zaczną grać na miarę oczekiwań.

Zdecydowanie jest to dobry ruch ze strony Misfits. Adam "LIDER" Ilyasov i Matúš "Neon" Jakubčík byli gwiazdami EU Masters i zdecydowanie zasłużyli na szansę w LEC.

Czy ktoś ze składu akademii zadebiutuje w pierwszym spotkaniu, przekonamy się już 7 czerwca o godzinie 21:00. Wtedy "króliki" zagrają swój pierwszy mecz w letnim splicie LEC. Ich rywalem będzie zespół Rogue.

Zobacz komentarze