Znów wracamy do przeszłości. Illuminar kontra Pompa spotkaniem dnia w Ultralidze

Illuminar Gaming, Pompa Team Foto: Ultraliga

Po raz drugi w tym sezonie Ultraligi pora odkurzyć kalendarz z 2017 lub 2018 roku, ponieważ znów najbardziej interesującym spotkaniem dnia jest mecz z udziałem Illuminar Gaming oraz 7more7 Pompa Team.

Pierwszy raz w obecnym sezonie Ultraligi drużyny spotkały się w pierwszej kolejce. Wtedy dostaliśmy też potwierdzenie, że mimo upływu lat, mecze IHG z Pompą są jak najlepsze piłkarskie derby i rządzą się sowimi prawami. Faworyzowana Pompa została zmieciona z planszy przez Illuminar, które wtedy dało się poznać jako zespoł, z niezwykle mocnymi wczesnymi etapami meczu.

Tym razem również będzie to coś, czym mogą zaskoczyć rywala. Pompa bardziej komfortowo czuje się w późniejszych etapach meczu i po prostu lubi skalować. Z kolei Illuminar ma problemy z domykaniem spotkań, więc duża przewaga wypracowana na początku meczu może okazać się kluczem do zwycięstwa.

Interesujący jest również mecz z udziałem AGO Rogue i Komputronik H34T. Mistrzowie Ultraligi po pierwszej połowie sezonu wciąż są niepokonani, ale drużyna braci Malczyńskich jest obecnie jednym z głównych kandydatów do przerwania zwycięskiego marszu półfinalistów EU Masters. H34T potwierdziło to wczoraj, pokonując K1ck i awansując na drugie miejsce w tabeli.

Harmonogram spotkań:

17:30 7more7 Pompa Team vs Illuminar Gaming

18:30 Gentelmen's Gaming vs Piratesports

19:30 AGO Rogue vs Komputronik H34T

20:30 PRIDE vs K1ck Neosurf

Zobacz komentarze