Znamy nowy skład PRIDE. Drużyna zadebiutuje w Polskiej Lidze Esportowej

PRIDE Foto: Materiały prasowe

PRIDE po zakończonym sezonie Ultraligi pożegnało się ze swoimi zawodnikami League of Legends. W Polish Open i ESL Mistrzostwach Polski organizację reprezentowały "sklejki" tworzone tylko na czas turniejów. W międzyczasie zarząd "orłów" szukał graczy "na stałe" i ta sztuka w końcu się udała.

Na topie zobaczymy Sebastiana "Colora" Czyżyka. Zawodnik miał występować w lidze niemieckiej, niestety jego drużyna nie dostała licencji. PRIDE skorzystało z okazji i pozyskało byłego zawodnika Akademii i x25 Esports.

Skład uzupełnią: Bartosz "Bat0n" Wick, Marcin "Warszi" Surała, Eimantas "Yashiro" Šniukas i Kamil "xCharm" Linchard.

Większość z nowych zawodników PRIDE już od dłuższego czasu występuje na polskiej i zagranicznej scenie. Bat0n reprezentował m.in. Pompa Team, E-Blue Digital Paradox i WiLD MultiGaming. Warszi ostatnio grał w Enclave Gaming w lidze brytyjskiej, a xCharm grał w niemieckim PANTHERS Gaming.

Jedynym zawodnikiem zza granicy w składzie PRIDE będzie Yashiro. Litwin pojawił się nawet w wiosennej edycji EU Masters, gdzie reprezentował eNsure, które niestety przegrało wszystkie mecze w swojej grupie.

Nowy skład "orłów" zobaczymy 31 maja, o godzinie 16:00 w spotkaniu z AVEZ Esports podczas Polskiej Ligi Esportowej.

Zobacz komentarze