Znamy cały skład Komil & Friends, nowego uczestnika Ultraligi

Komil & Friends Foto: Materiały prasowe

Dodanie Ultraligi do Globalnej Bazy Kontraktów (GCD) Riot Games już teraz przynosi pierwsze korzyści w postaci potwierdzenia składów niektórych drużyn. Wcześniej dzięki GCD dowiedzieliśmy się, kto będzie reprezentował Team ESCA Gaming, a teraz dostaliśmy potwierdzenie ekipy Komil & Friends

Komil & Friends Foto: Materiały prasowe

Od razu w oczy rzuca się nick KonDziSana, który ostatnie kilka lat spędził w roli trenera bardzo różnych drużyn. Na swoim CV ma m.in. pierwszą i drugą ligę turecką, żeński skład Besiktas Esports, Redemption Esports z Arabii Saudyjskiej, a także reprezentację narodową tego kraju, z którą zajął 4 miejsce na Asian Games w 2018 roku.

Nieco starsi fani mogą pamiętać też Tantruma, który w początkowych latach League of Legends grał w polskich drużynach, a nawet zaliczył sezon w TCL w 2015 roku. Ostatnio jednak był nieaktywny. Z kolei rezerwowy Grzybek niedawno grał w barwach Team ESCA w lidze Grimorr.

O pozostałych zawodnikach ciężko o informacje. Wyjątek stanowi midlaner drużyny, który przy okazji jest jej właścicielem i od którego imienia pochodzi nazwa, czyli Komil Khamidov. Jest to człowiek wielu talentów, zawodnik szachowy, pokerzysta i raper to tylko niektóre pozycje w jego życiorysie, a wkrótce dopiszemy do nich jeszcze midlaner występujący w Ultralidze.

Zobacz komentarze