Znamy cały skład AGO Rogue na nowy sezon Ultraligi

Szygenda Foto: AGO ROGUE

Wreszcie mamy ostateczne potwierdzenie. Plotki potwierdziły się i to Mathias "Szygenda" Jensen, były gracz akademii Origen, będzie występował na górnej alei AGO Rogue w nadchodzącym sezonie Ultraligi.

Ostatnio niemal codziennie organizacja ogłaszała kolejne nazwiska, które w ich brawach będą walczyć o tytuł najlepszej drużyny w Polsce. Wcześniej wiedzieliśmy już, że zespół poprowadzi Sharkz, a w składzie znajdą się Znzarah, Czekolad, Woolite i Mystiques, a teraz jako piąty gracz ujawniony został Szygenda.

- Naszą misją w AGO ROGUE jest rozwój i przygotowanie młodych talentów do oczekiwań zawodowych na dużej scenie - mówi Dyrektor Zarządzająca Rogue, Anna Baumann, w ogłoszeniu prasowym. - Dlatego też wierzymy, że możemy pomóc Mathiasowi wykorzystać jego potencjał, aby mógł się rozwijać i przekształcić w zawodnika, który daje z siebie wszystko, co najlepsze w grze jak i poza nią. Uznajemy zawieszenie nałożone przez Riot za punkt zwrotny w jego karierze i nie przestajemy wspierać Mathiasa w jego debiucie w Polsce, który nastąpi w trzecim tygodniu Ultraligi - kontynuuje Baumann.

Gracz otrzymał karę od Riot Games za niewłaściwe zachowywanie się w solo kolejce. Dlatego też przez pierwsze dwa tygodnie rozgrywek jego miejsce w składzie AGO Rogue zajmie Color, który w poprzednim sezonie reprezentował barwy PRIDE.

Nowy sezon Ultraligi ruszy 28 stycznia.

Zobacz komentarze