Zmiany w SK Gaming. Selfmade z nowym toplanerem

Werlyb Foto: Riot Games

W przerwie między splitami LEC zespoły nie próżnowały. Rogue, Excel i Misfits już dokonały zmian w swoich składach. Teraz o zmianach personalnych poinformowało również SK Gaming.

Na górnej alei nie będziemy oglądać już Jorge "Werlyba" Casanovasa Moreno-Torresa. Miejsce doświadczonego toplanera zajmie występujący do tej pory w zespole akademii Toni "Sacre" Sabalić.

SK pierwszy split LEC może zaliczyć do udanych. Organizacja zajęła szóste miejsce i wystąpiła w play-offach. Tam jednak SK wiele nie zdziałało, bo już w ćwierćfinale niemiecka organizacja przegrała ze Splyce 1:3.

Z kolei SK Prime pokazało się z dobrej strony w EU Masters dochodząc aż do wielkiego finału, a Sacre był jednym z głównych carry zespołu.

Na pierwszy rzut oka jest to zmiana na lepsze. Wielu ekspertów krytykowało Werlyba i wskazywało go jako jednego z zawodników do zmiany. Na jego korzyść przemawiała jednak dobra współpraca z Oskarem "Selfmadem" Boderkiem wypracowana jeszcze w czasach gry w MAD Lions. Teraz zobaczymy jak polski jungler będzie się prezentował w nowym otoczeniu.

Zobacz komentarze