Wymuszona zmiana w Team ESCA Gaming

Team ESCA Gaming Foto: Twitter/Team ESCA Gaming

Team ESCA Gaming to drużyna znajdująca się aktualnie na szóstym miejscu w Ultralidze i jest to dla nich debiutancki sezon na najwyższym polskim szczeblu rozgrywkowym. Oprócz tego, ESCA ma akademię w drugiej Ultralidze, która zajmuje obecnie trzecie miejsce. Właśnie stamtąd przyjdą posiłki, ponieważ leśnik występujący na co dzień w akademii będzie musiał zastąpić w pierwszym składzie Sh4dow Us'a, który nie może wystąpić z powodu operacji.

Na oficjalnym twitterze organizacji opublikowano informację, że zmiana dotyczy meczu przeciwko AGO Rogue, lecz nieobecność podstawowego leśnika ESCA może się przedłużyć i nie wiadomo czy zobaczymy go w środowym spotkaniu na Illuminar Gaming. Czas jednak wreszcie przedstawić dżunglera o nicku Stachu, który już we wtorek o 17:30 zaliczy swój debiut w Ultralidze.

Stachu gra na co dzień w akademii PRIDE ESCA w drugiej Ultralidze. Zajmują oni obecnie trzecie miejsce z wynikiem 3-3, a w tym sezonie wygrali już między innymi na akademię Pompy. Sam zawodnik jest natomiast mało znany szerszej publiczności, więc debiut w Ultralidze będzie świetną okazją, żeby pokazać się fanom.

Zobacz komentarze