Zmiany w ekipie mistrzów świata! Do organizacji dołączyli dwaj nowi toplanerzy

Damwon Gaming Foto: David Lee / Riot Games

Jeśli coś działa, to po co to zmieniać? Jak widać z innego założenia wyszli triumfatorzy ostatnich Worldsów. Damwon Gaming ogłosiło, że ich szeregi zasilą dwaj nowy zawodnicy: wracający z Chin Khan oraz zwycięzca ostatnich playoffów Challenger Korea, młodziutki Chasy.

Wielu zdziwiła ta informacja, ponieważ dotychczasowy toplaner DWG – Nuguri, w znacznym stopniu przyczynił się do sukcesów osiągniętych przez koreańską drużynę. Nie wiadomo jeszcze czy zawodnik rozstanie się z Damwon, lecz w obliczu plotek o przenosinach Nuguriego do FPX, opcja ta staje się coraz bardziej prawdopodobna.

Khan ma natomiast za sobą rozczarowujący sezon właśnie w drużynie FunPlus Phoenix. Zawodnik przez większość splitu grał na zmianę z innym Koreańczykiem – GimGoonem. Drugi nabytek mistrzów świata to obiecująco zapowiadający się 19-letni talent. Chasy nie grał jeszcze na poziomie LCK, lecz w drugiej lidze prezentował się imponująco. Na ten moment wszystko wskazuje na to, że ta dwójka będzie reprezentowała Damwon w nadchodzącym sezonie, a Nuguri przeniesie się do chińskiego LPL.

Zobacz komentarze