Dwa miejsca, trzech chętnych na play-offy. Czas rozstrzygnąć split w Ultralidze

Defles
Defles Foto: Ultraliga

Siódmy tydzień rywalizacji już za rogiem, a oznacza to, że niedługo poznamy wszystkich uczestników play-offów w Ultralidze. Zostały dwa miejsca, na które jest trzech chętnych, lecz mimo to, tylko dwóch kandydatów ma realne szanse na dalszą grę. KnF musi liczyć na cud.

IHG vs ESCA - 17:30

Otwierający mecz siódmego tygodnia pomiędzy drugą i trzecią najlepszą ekipą w lidze. ESCA ma już zapewnione miejsce 2/3, natomiast IHG musi walczyć o utrzymanie jak najwyższej lokaty. Mecz ten może być kluczowy, ponieważ da Illuminar bilans 1-1 na ESCĘ, co pozwoli im jeszcze marzyć o drugim miejscu na koniec splitu.

K1CK vs AGO - 18:30

Wielkie polskie derby w nieco przyćmionym wydaniu. Nie dość, że mecz zacznie się o 18:30, to jeszcze wydaje się, że różnica pomiędzy ekipami jest dosyć duża. AGO wygląda jak zdecydowanie najlepsza drużyna ligi, K1CK natomiast jeszcze walczy o play-offy. Mimo to, możemy spodziewać się świetnego spotkania i walki do samego końca, ponieważ w derbach nikt nie odpuszcza.

KnF vs GGM - 19:30

Pojedynek na dole tabeli, który może okazać się bardzo istotny w kwestii relegacji. Komile mają teoretyczne szanse na play-offy, lecz jest to dość mało realistyczny scenariusz. Muszą jednak się skupić na zachowaniu szóstego miejsca, dzięki któremu unikną walki z drużynami z drugiej Ultraligi. Dżentelmeni natomiast desperacko chcą zająć miejsce Komili i uciec z relegacyjnego kotła.

PDW vs DV1 - 20:30

Teoretycznie jednostronny mecz, który może zmienić wszystko. W przypadku wygranej PDW, K1CK i PDW zapewniają sobie play-offy, natomiast DV1 potwierdza swój udział w relegacjach. Jeśli to jednak "Diabły" wygrają, sytuacja staje się o wiele bardziej skomplikowana i wszystko jeszcze może się zdarzyć. Czy Czajek i spółka podołają ciążącej na nich presji?

Wszystkiego tego dowiecie oglądając Ultraligę w telewizji lub na kanałach Twitch i Youtube Polsat Games.

Zobacz komentarze