Zaczynamy EU Masters! Czas na pierwszy międzynarodowy mecz devils.one

devils.one Foto: Ultraliga

Najwyższa pora zakończyć wszelkie spekulacje. Nie będzie już dyskusji czy liga polska jest lepsza od brytyjskiej. Trzeba będzie udowodnić to na Summoner's Rift. Zaczynamy EU Masters!

Turniej rozpocznie się od fazy play-in gdzie zobaczymy jeden polski zespół - devils.one. Diabły turniej rozpoczną od spotkania z przedstawicielami ligi nordyckiej, NYYRIKKI White. Polski zespół będzie faworytem w tym spotkaniu, jednak rywali z Finlandii nie wolno lekceważyć. Drużyny z północy europy osiągały dobre wyniki w poprzednich edycjach turnieju, więc w zespole diabłów potrzebna będzie stuprocentowa mobilizacja, by rozpocząć EU Masters od zwycięstwa. Mecz rozegrany zostanie około godziny 19:00.

"Polskim" zespołem jest również Crvena Zvezda z ligi bałkańskiej, w której występuje Lucjan "Shlatan" Ahmad. Czerwona Gwiazda swój pierwszy mecz rozegra z akademią Misfits, jednak to spotkanie nie będzie transmitowane. Drugim rywalem Shlatana i spółki będzie NYYRIKKI. Ten mecz będzie już można obejrzeć na streamie około godziny 22:00.

Pierwszego dnia również ciekawie zapowiadają się wszystkie spotkania z udziałem MAD Lions. Obrońcy tytułu zagrają z Diabolus Esports, Misfits Premier i SK Gaming Prime. Oznacza to, że już na starcie hiszpańska ekipa zmierzy się z głównymi rywalami do awansu z grupy.

Harmonogram pierwszego dnia fazy play-in EU Masters:

  • 18:00 MAD Lions vs Diabolus Esports
  • 18:00 Crvena Zvezda vs Misfits Premier*
  • 19:00 NYYRIKKI White vs devils.one
  • 20:00 Misfits Premier vs MAD Lions
  • 21:00 SK Gaming Prime vs Diabolus Esports
  • 22:00 Crvena Zvezda vs NYYRIKKI White
  • 23:00 SK Gaming Prime vs MAD Lions

Spotkanie oznaczone * nie będzie transmitowane.

Zobacz komentarze