Z Ultraligi do LEC. Kolejna zmiana w Rogue

Rogue Esports Club Foto: Ultraliga

Rogue kontynuuje zmiany kadrowe. Z zespołem pożegnali się już jungler Mateusz "Kikis" Szkudlarek, wspierający Kim "Wadid" Bae-in, midlaner Chres "Sencux" Laursen oraz asystent trenera Edward "Edward" Abgaryan. Teraz organizacja poinformowała o roszadzie na górnej alei.

W letnim splicie LEC na topie występował będzie Finn "Finn" Wiestål. Szwed z organizacją związany jest od wiosennego splitu, który spędził w większości w zespole akademii w Ultralidze. Pamiętajmy jednak, że Finn doświadczył już gry w LEC gdy na trzy kolejki zmienił w głównym składzie Kima "Profita" Jun-hyunga. Koreańczyk na tę chwilę wciąż związany jest z organizacją więc najprawdopodobniej to jego zobaczymy w kolejnym sezonie Ultraligi.

Finn już pokazał się z dobrej strony podczas spotkań w wiosennym splicie. Teraz jesteśmy przekonani, że pracując z nami na miejscu, w Berlinie, będzie w stanie w pełni pokazać swój potencjał. Wyścig pomiędzy nim a Profitem o miejsce w wyjściowym składzie będzie niezwykle emocjonujący. - powiedział Tomislav Mihailov, generalny menadżer Rogue.

Organizacja zaliczyła fatalną wiosnę. Pierwsza drużyna zajęła ostatnie miejsce w LEC wygrywając jedynie dwie mapy, a zespół akademii po triumfie w Ultralidze zawiódł w EU Masters i nie wyszedł z grupy.

Zobacz komentarze