Wyścig z czasem zakończony sukcesem. Będzie polska transmisja z Euro Cup

devils.one kontra euronics, polska transmisja Foto: devils.one

Międzynarodowy turniej dla drużyn z Europejskich Lig Regionalnych? Czemu by nie? Z takiego założenia prawdopodobnie wyszło ESL organizując Euro Cup, turniej dla zwycięzców krajowych mistrzostw organizowanych przez ESL. W League of Legends nie narzekamy na nadmiar międzynarodowych zmagań, więc dodatkowe wydarzenie zostało ciepło przyjęte w społeczności. Jednak Polscy fani mogli czuć się zawiedzeni, gdy okazało się, że transmisji z meczu devils.one nie będzie w języku polskim.

Po pierwszym dniu Euro Cup sprawę wziął w swoje ręce Adrian "Hatchy" Widera, Head of Esports w devils.one i ekspert Esportmanii.

Tweet poruszył rzeszę fanów i osób związanych z League of Legends w Polsce, które przez cały dzień próbowały nawiązać kontakt z ESL Polska i zorganizować transmisję w języku polskim ze spotkania devils.one kontra EURONIC gaming.

Na szczęście sprawa ma pozytywny koniec. ESL pozwoliło na zorganizowanie transmisji ze spotkania. Zwycięzcami "przetargu" na relacjonowanie Euro Cup zostali Wojciech "Lewus" Strykowski i Wojciech "Bezi" Wróbel.

Hitowe starcie Polska - Niemcy w naszym ojczystym języku zobaczycie tutaj. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 19:00.

Zobacz komentarze