Worlds 2020: Mamy dogrywki! PSG Talon kontra UoL o fazę grupową, a LGD gra o pozostanie w turnieju

Worlds 2020 Foto: Riot Games

Trzeci dzień fazy play in Worlds 2020 to kontynuacja zwrotów akcji i kompletnego chaosu, który oglądamy od początku turnieju. Sytuacja w grupie nie została rozstrzygnięta po rozegraniu wszystkich spotkań i właśnie zaczynają się dogrywki.

Jedyne co wiemy, to że Rainbow7 zagra w fazie play off. Ekipa z Ameryki Łacińskiej znó zaskoczyła i pokonała faworyzowane Unicorns of Love i dzięki temu, z bilansem 2:2 zapewniła sobie pozostanie w turnieju. Reszta rozstrzygnięć wciąż jest nieznana.

O pierwsze miejsce zagrają PSG Talon i Unicorns of Love. Jednorożce dziś w zaplanowanych spotkaniach zaliczyły zwycięstwo i porażkę. Gracze z CIS zostali zaskoczeni przez Rainbow7, ale potem odbili to sobie na LGD. Z kolei PSG Talon pokonało V3 Esports. Teraz obie drużyny z wynikiem 3:1 zagrają dogrywkę o pierwsze miejsce w grupie B i automatyczny awans do głównego turnieju.

Natomiast widmo eliminacji zagląda w oczy zawodników LGD i V3 Esports. Obie ekipy z wynikiem 1:3 zajmują ex aequo ostatnie miejsce w grupie i dodatkowe spotkanie rozstrzygnie o tym, kto zagra w pierwszej rundzie fazy play off, a kto już teraz odpadnie z Worlds 2020.

Dogrywki rozgrywane są już teraz. Jako pierwsi na Summoner's Rift powrócą zawodnicy Unicorns of Love oraz PSG Talon.

Zobacz komentarze