Worlds 2020: Kto awansuje do fazy grupowej? W grze zostały tylko cztery drużyny

Worlds 2020 Foto: Riot Games

To już ostatni dzień fazy play in na Worlds 2020. W grze o dwa miejsca w fazie grupowej głównego turnieju pozostały już tylko cztery drużyny, a my wkrótce przekonamy się, kto uzupełni ostatnie miejsca w najlepszej 16-tce świata.

Dzień już o godzinie 8:00 rozpocznie się pojedynkiem LGD z Legacy Esports. Chińska ekipa wreszcie pokazała się z przyzwoitej strony, dzień wcześniej pokonując Rainbow7 i wygląda na to, że nie będzie to jednostronny pojedynek. Oczywiście wciąż na LGD można nacisnąć w okolicach 15 minuty, kiedy zespół regularnie się gubi, ale trzecia mapa w meczu z R7 pokazuje, że czwarta drużyna z LPL może jeszcze wywalczyć miejsce w fazie grupowej.

Po drugiej stornie drabinki dojdzie do walki o "nieoficjalny czwarty seed z Europy". SuperMassive, które dzień wcześniej wyeliminowało MAD Lions po pięcio-mapowej serii zmierzy się z Unicorns of Love. Ze względu na to, że drużyny pochodzą odpowiednio z Turcji i regionu CIS, są one blisko związane z europejską sceną i dlatego, niezależnie kto wygra, najpewniej zostanie okrzyknięty godnym następcą MAD Lions i honorowym reprezentantem LEC na turnieju.

8:00 LGD vs Legacy Esports

12:00 SuperMassive vs Unicorns of Love

Zobacz komentarze