Worlds 2019: "True Damage" czyli odpowiedź na zeszłoroczne "K/DA"

K/DA Akali Foto: Riot Games

(G)I-DLE, koreański zespół, potwierdził na twitterze, że jedna z jego wokalistek – Soyeon – w tym roku ponownie użyczy głosu Akali w nowej grupie muzycznej, która nazywać się będzie True Damage i w pewien sposób będzie kontynuacją zeszłorocznego projektu K/DA. Oprócz wokalistki (G)I-DLE w projekcie wezmą udział Becky G, Keke Palmer, Jared “Duckwrth” Lee i Umar “Thutmose” Ibrahim.

W ostatnim czasie sporo spekulowało się o kolejnym projekcie muzycznym Riot Games. Wreszcie dostaliśmy oficjalne informacje dotyczące tego przedsięwzięcia.

Mimo tego, że post nie podaje w jakich championów wcielą się artyści jedno jest pewne. Tegoroczna grupa będzie tworzyła rap. Soyeon już w "Pop/Stars" rapowała i nawet opis skórki K/DA Akali mówi nam, że to ten gatunek muzyczny najbardziej jej odpowiada.

Becky G jest aktorką i piosenkarką znaną m.in. z filmu Power Rangers z 2017 roku. Keke Palmer również występuje w filmach i śpiewa, a ostatnio zagrała w "Ślicznotki". Duckwrth i Thutmost to myzycy wykonujący utwory z pogranicza rapu i RnB, a ich utwory mogliśmy uslyszeć na ścieżce dźwiękowej filmu Spider-Man Uniwersum.

Całą grupę zobaczymy 10 listopada, co przy okazji jest również datą finału Worlds 2019. Najprawdopodobniej doczekamy się powtórki sprzed rok i ponownie grupa muzyczna wystąpi podczas ceremonii otwarcia przed pierwszym meczem.

Zobacz komentarze