Worlds 2019: Plan G2 Esports na dziś? Przybyć, zobaczyć, zwyciężyć

G2 Esports Foto: Riot Games

Powiedzieć, że G2 Esports jest faworytem do wygrania swojej grupy na Worlds 2019 to jak nic nie powiedzieć. Jankos i jego drużyna są wyraźnie najlepszym zespołem, co udowodnili bez większych problemów pokonując już wszystkich swoich rywali. Dlatego mistrzowie MSI nie powiini celować tylk ow pierwsze miejsce w grupie, a w przejście do historii.

Samsung White, SKT T1 i Longzhu Gaming. Co mają wspólnego te trzy drużyny? Nie tylko reprezentują LCK ale tylko one od 2014 roku zachowały "czyste konto" w fazie grupowej mistrzostw świata. Samsung White w 2014 roku bez problemów rozbiło EDG, ahq i Dark Passage, w 2015 roku SKT nie dało szans EDG, H2k i Bangkok Titans, a w 2017 roku Longhzu było bezlitosne dla Fnatic, Immortal i GIGABYTE Marines. Teraz przed szansą na dołączenie do tego elitarnego grona staje G2.

>>>Veggie, Silv4n i Zetural analizują grupę Jankosa na Worldsach!<<<

Biorąc pod uwagę dyspozycje pozostałych ekip w tej grupie trudno sobie wyobrazić, żeby Jankos i jego koledzy nie wygrali któregokolwiek spotkania. W Griffin są problemy wewnątrz organizacji, które wiążą sie z rozstaniem z ich byłym trenerem, który wyciąga na światło dzienne brudne interesy prezesa organizacji, Cloud 9 z jakiegoś powodu nie wystawia w pierwszym składzie MVP całego LCS, a HKA jest po prostu kilka klas niżej.

Dlatego dzisiaj, jako fani, nie zadowalajmy się pierwszym miejscem w grupie. Postawmy naszej najlepszej drużynie wyższe wymagania. Ten zespól ma szansę przejść do historii i pobić każdy możliwy rekord. I tego powinniśmy wymagać.

Harmonogram spotkań G2 Esports:

  • 16:00 G2 vs HKA
  • 18:00 C9 vs G2
  • 20:00 G2 vs GRF
Zobacz komentarze