Wisła Płock Esports wkracza na scenę League of Legends

Wisła Płock Esports Foto: Wisła Płock Esports

Zgodnie z zapowiedzią Wisła Płock przystępuje do rywalizacji w League of Legends. Zaskoczeniem może być skład drużyny. Władze klubu zdecydowały się zatrudnić dotychczasowych zawodników Team DPD.

Na przełomie sierpnia i września klub piłkarski otworzył nabór do sekcji League of Legends. Ogłoszenie było skierowane do graczy, którzy mają przynajmniej Diament 5 i nie mieszkają zbyt daleko od Płocka. Zgłosiło się ponad 100 graczy, którzy mieli szanse wykazać się pod okiem ekspertów. Od ich dyspozycji zależało, czy zdobędą miejsce w zespole.

19 września klub ogłosił, że skład został wybrany i wkrótce odbędzie się oficjalna prezentacja. Od tamtej pory nie było żadnych wieści na temat dywizji League of Legends. Wzmianka na temat drużyny pojawiła się przypadkowo przy okazji zamkniętych eliminacji do Polskiej Ligi Esportowej. Płocki klub postawił na doświadczonych graczy, którzy do tej pory reprezentowali barwy Team DPD. W składzie przeprowadzono jedną zmianą personalną. Miejsce Konrada „itzRenifera” Potępy zajął Dominik „Aven” Stępień.

Cały skład prezentuje się następująco:

Dominik „Aven” Stępień

Patryk „Bolszak” Jażdżewski

Marcin „bucu” Świech

Bartosz „dzondzy” Królak

Miłosz „Raven” Domagalski

Jutro wieczorem ukaże się oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Źródło: Polska Liga Esportowa

Zobacz komentarze