Rework Volibeara - wszystkie niezbędne informacje

Volibear Foto: Riot Games

Nowy Volibear już wkrótce zawita na Summoner's Rift. Na razie jednak odświeżonego bohatera będzie można zobaczyć jedynie na Howling Abyss podczas mini eventu, który właśnie się rozpoczął.

Rework Volibeara

Volibear został wybrany przez fanów w głosowaniu razem z Fiddlesticksem jako postać, która powinna otrzymać rework. Strach na wróble w nowej odsłonie już straszy na polach sprawiedliwości, więc teraz przyszła pora na Volibeara.

Volibear - event na ARAMie

W ramach reworku Volibeara Riot Games przygotowało mini event, który odbywa się na Howling Abyss. Podczas rozgrywki Volibear może pojawić się na środku mapy, wydać z siebie potężny ryk i uderzyć pięściami w ziemię podrzucając wszystkich graczy. Jeśli uda wam się zobaczyć Volibeara w trakcie eventu otrzymacie pamiątkową emotikonkę.

Nowy Volibear - kiedy będzie dostępny?

Odświeżony champion dostępny dla wszystkich będzie 28 maja. Jednak fani, którzy mają dostęp do serwerów testowych będą mogli sprawdzić jak bóg piorunów radzi sobie w akcji już od 12 maja.

Volibear - umiejętności

Umiejętność pasywna - ataki i umiejętności Volibeara zapewniają mu dodatkową prędkość ataku, a po pewnym czasie zadają magiczne obrażenia najbliższym wrogom.

Q - Volbear przyspiesza poruszając się w stronę celu ogłuszając i zadając dodatkowe obrażenia pierwszemu zaatakowanemu przeciwnikowi.

W - Volibear zadaje obrażenia przeciwnikowi oraz nakłada na niego dodatkowy efekt. Jeśli Volibear użyje tej umiejętności jeszcze raz na tym samym celu zada dodatkowe obrażenia oraz uleczy się.

E - Volibear przyzywa błyskawice w wybranym miejscu, które zadają obrażenia oraz spowalniają rywali. Volibear otrzymuje tarczę jeśli znajdzie się w obszarze z błyskawicami.

R - Volibear skacze w wybrane miejsce zadając obrażenia obszarowe wrogom znajdującym się pod nim, a sam zyskuje dodatkowe punkty zdrowia. Wieże rywali w pobliżu jego lądowania zostają czasowo wyłączone.

Zobacz komentarze