Viper znalazł nową drużynę na letni split LCK

Viper Foto: Hanwha Life Esports

Park "Viper" Do-hyeon po niemal dwóch i pół roku spędzonych w barwach Team Griffin zmienia drużynę. W letnim splicie LCK strzelec będzie bronił barw Hanwha Life Esports, gdzie na dolnej alei ponownie spotka się z Sonem "Lehendsem" Si-woonem czyli wieloletnim parnetrem z linii.

Team Griffin po tym jak wystąpiło na mistrzostwach świata zaliczyło fatalny split w LCK.Zespółnie tylko nie liczył się w walce o fazę pucharową, ale walczyło uniknięcie relegacji. To jednak się nie udało i po katastrofalnym występie w relegacjach Team Griffin nie zagra latem w LCK. Co więcej, organizacja ze względu na to, że od 2021 roku w LCK zostanie wprowadzona franczyza Griffin wkrótce przestanie istnieć.

Dlatego też zawodnicy, którzy wiosną występowali w zespole teraz mają wolną rękę na szukanie nowego pracodawcy. Pierwszym, który znalazł nowy dom jest Viper, który dołączy do Hanwah Life Esports, gdzie prawdopodobnie ponownie stworzy duet z Lehendsem.

Hanwha Life zakończyła wiosenny split na ósmym miejscu czyli tuż nad strefą spadkową. Letni sezon LCK rozpocznie się 17 czerwca.

Zobacz komentarze