Ultraliga: terminarz, wyniki, tabela. Wszystkie informacje w jednym miejscu

Alior Bank Ultraliga - Mistrzostwa Polski w League of Legends Foto: Materiały prasowe

Ultraliga to najważniejsze rozgrywki League of Legends w Polsce. Obecnie trwa czwarty sezon rozgrywek, a wszystkie spotkania oglądać można na kanałach Polsat Games w telewizji, na Twitchu i YouTubie. Tutaj zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje jak terminarz i wyniki, żebyście zawsze byli na bieżąco.

Drużyny występujące w 4. sezonie Ultraligi:

  • 7more7 Pompa Team
  • AGO Rogue
  • Gentelmen's Gaming
  • Illuminar Gaming
  • K1ck Neosurf
  • Komputronik H34T
  • Piratesports
  • PRIDE

Terminarz Ultraligi:

Tydzień pierwszy 9-10.06

Wtorek:

17:30 7more7 Pompa Team > Gentelmen's Gaming

18:30 PRIDE < Piratesports

19:30 Komputronik H34T > Illuminar Gaming

20:30 AGO Rogue > K1ck Neosurf

Środa:

17:30 Komputronik H34T < AGO Rogue

18:30 Piratesports < Gentelmen's Gaming

19:30 K1ck Neosurf > PRIDE

20:30 Illminar Gaming > 7more7 Pompa Team

Tydzień drugi 16-17.06

Wtorek:

17:30 7more7 Pompa Team > PRIDE

18:30 Illminar Gaming < AGO Rogue

19:30 Piratesports < K1ck Neosurf

20:30 Gentelmen's Gaming < Komputronik H34T

Środa:

17:30 Piratesports < Komputronik H34T

18:30 Illminar Gaming > Gentelmen's Gaming

19:30 7more7 Pompa Team > K1ck Neosurf

20:30 AGO Rogue > PRIDE

Tydzień trzeci 23-24.06

Wtorek:

17:30 Gentelmen's Gaming < K1ck Neosurf

18:30 Komputronik H34T < 7more7 Pompa Team

19:30 PRIDE < Illminar Gaming

20:30 AGO Rogue > Piratesports

Środa:

17:30 AGO Rogue > Gentelmen's Gaming

18:30 Piratesports < 7more7 Pompa Team

19:30 K1ck Neosurf > Illminar Gaming

20:30 PRIDE < Komputronik H34T

Czwarty tydzień 30.06-1.07

Wtorek:

17:30 7more7 Pompa Team < AGO Rogue

18:30 Gentelmen's Gaming > PRIDE

19:30 K1ck Neosurf < Komputronik H34T

20:30 Illminar Gaming > Piratesports

Środa:

17:30 7more7 Pompa Team < Illminar Gaming

18:30 Gentelmen's Gaming > Piratesports

19:30 AGO Rogue < Komputronik H34T

20:30 PRIDE < K1ck Neosurf

Tydzień piąty 7-8.07

Wtorek:

17:30 K1ck Neosurf > Gentelmen's Gaming

18:30 Piratesports < AGO Rogue

19:30 7more7 Pompa Team > Komputronik H34T

20:30 Illminar Gaming < PRIDE

Środa:

17:30 K1ck Neosurf > Piratesports

18:30 AGO Rogue > Illminar Gaming

19:30 PRIDE < 7more7 Pompa Team

20:30 Komputronik H34T > Gentelmen's Gaming

Tydzień szósty 14-15.07

Wtorek:

17:30 7more7 Pompa Team > Piratesports

18:30 Illminar Gaming > K1ck Neosurf

19:30 Komputronik H34T < PRIDE

20:30 Gentelmen's Gaming < AGO Rogue

Środa:

17:30 Gentelmen's Gaming > Illminar Gaming

18:30 K1ck Neosurf < 7more7 Pompa Team

19:30 Komputronik H34T > Piratesports

20:30 PRIDE < AGO Rogue

Tydzień siódmy 21-22.07

Wtorek:

17:30 7more7 Pompa Team vs Gentelmen's Gaming

18:30 Piratesports vs PRIDE

19:30 Illminar Gaming vs Komputronik H34T

20:30 K1ck Neosurf vs AGO Rogue

Środa:

17:30 Komputronik H34T vs K1ck Neosurf

18:30 PRIDE vs Gentelmen's Gaming

19:30 Piratesports vs Illminar Gaming

20:30 AGO Rogue vs 7more7 Pompa Team

Tabela Ultraligi

Miejsce Drużyna Bilans
1 AGO Rogue 11:1
2 7more7 Pompa Team 9:3
3 Komputronik H34T 8:4
4 K1ck Neosurf 7:5
5 Illuminar Gaming 6:6
6 Gentelmen's Gaming 4:8
7 PRIDE 2:10
8 Piratesports 1:11

Składy drużyn w Ultralidze:

7more7 Pompa Team:

  • Sinmivak
  • Bruness
  • Czajek
  • Bullet
  • Pyrka
  • Zetural

AGO Rogue:

  • Szygenda
  • Zanzarah
  • Czekolad
  • Woolite
  • Trymbi
  • Sharkz

Gentelmen's Gaming:

  • LeQu
  • Diagu
  • Chosii
  • Dambaj
  • Blue45ty
  • Flash

Illuminar Gaming:

  • Melonik
  • Tabasko
  • Warszi
  • Odi11
  • Czypsy
  • bezum

K1ck Neosurf:

  • iBo
  • Shlatan
  • Matislaw
  • Puki Style
  • Mystiques
  • Delord

Komputronik H34T:

  • Glebo
  • Chris
  • bucu
  • Biosun (zmiana na Zamulka w czwartym tygodniu sezonu)
  • xCharm
  • VoV

Piratesports:

  • sheru
  • adrian
  • Kralzer
  • Miś
  • iGepard
  • Tuksiarz

PRIDE:

  • Garp
  • Kanna
  • Proker
  • itzRenifer
  • Meager
  • Juvenis
Zobacz komentarze