Ultraliga: Cztery zespoły przed szansą na awans do fazy play off

Ultraliga Foto: Ultraliga

Dziś rozegrane zostaną ostatnie mecze w ramach piątej kolejki Ultraligi. Na Summoner's Rift spotkania nie zapowiadają się wyjątkowo interesującą, ale przy pomyślnych wiatrach cztery kolejne zespoły mogą dołączyć do AGO Rogue, które już teraz jest pewne miejsca w fazie play off.

Przed szansą na zapewnienie sobie miejsca w kolejnej fazie rozgrywek stoją: K1ck Neosurf, Komputronik H34T, 7more7 Pompa Team oraz Illuminar Gaming. Zadanie pierwszych trzech ekip jest dość proste. Jeśli wszystkie z nich wygrają swoje mecze, to będą poza zasięgiem Piratów i PRIDE w ten sposób zapewniając sobie miejsce w play offach.

Trudniejsze zadanie czeka z kolei Illuminar. Po zaskakującej porażce z PRIDE drużyna prowadzona przez Bezuma w celu zakwalifikowania się do fazy play off już dziś musi nie tylko pokonać AGO Rogue, ale też liczyć na to, że swoje mecze przegrają Piraci oraz PRIDE.

Niestety poza emocjami związanymi z możliwym potwierdzeniem fazy pucharowej dla kolejnych zespołów zapowiada się raczej spokojny dzień. W końcu formacje z góry tabeli będą podejmować ekipy z dolnej połowy, a niespodzianka w takim spotkaniu, w tym sezonie, miała miejsce tylko raz.

Harmonogram na dziś:

  • 17:30 K1ck Neosurf vs piratesports
  • 18:30 AGO ROGUE vs Illuminar Gaming
  • 19:30 PRIDE vs 7more7 Pompa Team
  • 20:30 Komputronik H34T vs Gentlemen’s Gaming
Zobacz komentarze