Trinity Force Puchar Polski: K1CK lepsze od AGO Rogue, 7more7 Black wygrywa kwalifikacje

Trinity Force Puchar Polski Foto: Polsat Games

Za nami pierwsze otwarte kwalifikacje do Trinity Force Pucharu Polski. Wśród 55 drużyn, które zgłosiły się do turnieju, nie brakowało ekip z Ultraligi, a także formacji złożonych ze znanych nicków, dlatego ciekawych pojedynków przez cały wieczór nie brakowało.

Dużą niespodzianką była dyspozycja ekipy Moc Trójcy, w której znalazło się trzech zawodników Piratesports (sheru, adrian, kralzer), Biosun oraz Meager. Drużyna dotarła aż do finału drabinki, mimo tego, że jeszcze kilka miesięcy temu większość zawodników reprezentowała najsłabsze zespoły w Ultralidze. Po drodze z kwitkiem odprawili m.in. Illuminar Gaming, gdzie na środkowej alei debiutował Czajek.

Po drugiej stronie drabinki zgodnie z oczekiwaniami rozgrywki zdominowały dwie drużyny. Obecni mistrzowie Ultraligi - K1CK Neosurf oraz zwycięzcy EU Masters - AGO Rogue. Obie ekipy spotkały się w decydującym o awansie starciu, a tam lepsze okazało się K1CK, które wygrało 2:0.

W całych kwalifikacjach najlepiej jednak spisało się 7more7 Black, czyli jedna z dwóch drużyn wystawionych przez Pompa Team. Ekipę prowadził Zetural, a w zespole grali LeQu, Bruness, Warszi, Defles oraz iGepard. Formacja wygrała całe kwalifikacje i razem z K1CK Neosurf wywalczyła prawo gry w turnieju finałowym.

Kolejne kwalifikacje zaplanowano na środę, 21 października, na godzinę 17:00.

Zobacz komentarze