Trinity Force Puchar Polski: AGO Rogue najlepsze, tuż za nimi piratesports

Trinity Force Puchar Polski Foto: Polsat Games

Wczoraj późnym wieczorem zakończyły się zmagania w ramach drugiego turnieju kwalifikacyjnego Trinity Force Puchar Polski. Do K1CK Neosurf oraz 7more7 Black dołączyły kolejne dwie ekipy — zwycięscy EU Masters, czyli AGO Rogue, a także piratesports w całkowicie odmienionym składzie!

W górnej części drabinki z zainteresowaniem przyglądaliśmy się przede wszystkim Illuminar Gaming z Czajkiem na środkowej alei. Oni jednak w decydującym meczu musieli uznać wyższość swojego rywala, jakim było piratesports. Piraci po ostatnim sezonie Ultraligi, w którym zajęli przedostatnie miejsce, zdecydowali się odświeżyć swój skład i zmienili aż czterech zawodników i trenera. Jaqen, Yuta, Domoles, Harpoon i Highway w swoich nowych barwach zaprezentowali się bardzo dobrze i wywalczyli awans do Trinity Force Pucharu Polski.

Dolna strona drabinki od samego początku należała do AGO Rogue. W ostatnich kwalifikacjach w decydującym meczu przegrali z K1CK Neosurf i dziś zapewne najważniejszym celem był awans. Woolite i spółka w błyskawicznym tempie rozprawiali się ze swoimi rywalami i zwyciężyli całe kwalifikacje. Na pochwałę po tej stronie zdecydowanie zasłużyło Team Options, które w międzynarodowym składzie (Sater, vvarion, shripei, Hedonisten i Kominek) dotarło aż do decydującego starcia, w którym jednak lepsze okazało się AGO Rogue.

Obecnie do Trinity Force Pucharu Polski awansowały cztery ekipy: 7more7 Black, K1CK Neosurf, piratesports oraz AGO Rogue. Kolejne dwie formacje poznamy już niedługo, ponieważ trzecie kwalifikacje rozpoczną się 23 października o 17:00.

Zobacz komentarze