Tabasko i Czypsy o krok od awansu na EU Masters

Tabasko
Tabasko Foto: Illuminar Gaming

Play-offy ligi greckiej wchodzą w decydującą fazę. Poznaliśmy już pierwszego finalistę i tym samym uczestnika EU Masters z tego regionu. Dzisiaj do tego grona dołączy kolejna ekipa i wszyscy mamy nadzieję, że będzie to drużyna Czypsego i Tabasko - We Love Gaming walczy o życie.

Za nami pierwsze starcia w pierwszym play-offach lig regionalnych - Grecji. Na początku brało w nich udział trzech Polaków - Typiczny w Umbra Divinus Gaming oraz Tabasko i Czypsy w WL Gaming. Niestety Typiczny odpadł już na Team Phantasma, lecz i tak udało mu się zająć czwarte miejsce w regionie.

W walce o EU Masters została najlepsza trójka - Team Phantasma, WL Gaming oraz Anorthosis. Ostatnio ANO wygrało z WLG wynikiem 3:2, a Tabasko dostał pierwszego w życiu reverse sweepa. Tym samym ANO stało się drugą, po AGO Rogue, drużyną zakwalifikowaną na letnią edycję EU Masters, a WLG będzie musiało walczyć o życie w drabince przegranych.

Łatwa walka to nie będzie, ponieważ ich rywale wygrali w play-offach już dwie serie i wyglądają bardzo solidnie. Stawka jest ogromna, ponieważ przegrany odejdzie z niczym, natomiast zwycięzca dostanie się do finału i zapewni sobie bilet na EU Masters. Czypsy i Tabasko na pewno będą chcieli zrewanżować się na ANO za wynik z ostatniego meczu, a każdy inny wynik niż wygranie tytułu mistrza Grecji, będzie po prostu rozczarowaniem.

Mecz WLG vs TP już dzisiaj o 18:00.

Zobacz komentarze