Smeb wraca do gry

Smeb
Smeb Foto: Riot Games

Po kilkumiesięcznej przerwie Smeb wróci do profesjonalnych rozgrywek League of Legends. Legendarny toplaner znów występował będzie w rodzimej lidze, ucinając tym samym spekulacje o przenosinach do LPL.

W przeszłości Smeb uważany był za jednego z najlepszych, jeśli nie najlepszego, toplanera na świecie. W 2016 roku dwukrotnie wybrany został MVP ligi, a ROX Tigers latem zdobyło mistrzostwo, po tym jak Smeb na piątej mapie ukradł kluczowego Barona umiejętnością ostateczną Gangplanka.

Smeb przez następne dwa lata regularnie zachwycał fanów League of Legends, już w barwach KT Rolster, aż do 2019 roku, gdy formą przypominał siebie z sezonu 2014, gdy uważany był za jednego z najgorszych graczy w Korei.

Po nieudanym sezonie gracz zrobił sobie przerwę od profesjonalnego grania, wiosenny split spędzając bez drużyny. Teraz jednak sytuacja się zmieniła. Smeb znów reprezentował będzie KT Rolster, które po fatalnym sezonie w 2019 roku odbudowało się w ostatnim splicie zajmując 4 miejsce w sezonie zasadniczym.

Letni split LCK rozpocznie się 17 czerwca.

Zobacz komentarze