Sharkz trenerem AGO ROGUE

Sharkz Foto: AGO ROGUE

Alexey “Sharkz” Taranda został trenerem drużyny Leauge of Legends AGO ROGUE, występującej w rozgrywkach Ultraligi. Pochodzący z Białorusi 24-latek jest jednym z najbardziej doświadczonych szkoleniowców w regionie CIS. W poprzednim sezonie mogliśmy go oglądać w Hiszpanii, gdzie zajmował się szkoleniem zawodników G2 Heretics, z którymi wywalczył 3-4. miejsce w Superlidze Orange.

“Alexey to przede wszystkim niesamowity, ciężko pracujący człowiek, który zaraził nas do siebie entuzjazmem i pasją już jakiś czas temu. Mogę zdradzić, że już w ubiegłym roku chcieliśmy się go zatrudnić, więc teraz mogę powiedzieć, że nareszcie wylądował w domu. Zdecydowaliśmy się na niego głównie ze względu na jego silne cechy osobowe oraz umiejętności zarządcze. Wierzymy, że dzięki swoim świeżym pomysłom połączonych z charakterem pomoże nam zbudować akademię, która stale będzie rozwijała talenty naszych zawodników.” - mówi Tomas Mihailov, dyrektor generalny Rogue.

Alexey “Sharkz” Taranda już w najbliższy czwartek przyleci do Warszawy, gdzie wraz z drużyną będzie przygotowywać się do walki o mistrzostwo we wiosennym splicie Ultraligi oraz awans na EU Masters.

Zobacz komentarze