Selfmade: Jeśli przegram BO5 na Giliusa, za rok idę do NA

Selfmade Foto: Michal Konkol / Riot Games

Czasem zawodnicy w przedmeczowych wypowiedziach trochę przesadzają w swoich stwierdzeniach, żeby podbudować atmosferę przed spotkaniem. Teraz w takiej niefortunnej sytuacji znalazł się Selfmade. Na szczęście w jego komentarzu nie trudno doszukać się elementu humorystycznego.

W piątkowe popołudnie Fnatic podejmowało Schalke 04 w play-offach LEC. Obie drużyny spotkały się w dolnej drabince, więc stawka była bardzo wysoka. Ostatecznie mecz zakończył się wyraźnym zwycięstwem Schalke, a Selfmade na pewno pożałował swoich słów sprzed spotkania.

Podczas jednego ze streamów poprzedzających mecz, Selfmade został zapytany przez widzów, czy jest pewny siebie przed starciem z Schalke. Polski leśnik odpowiedział, że "jeśli przegra serię BO5 na Giliusa, to w przyszłym roku pójdzie do NA". Oczywiście był to żart, ale przyszłość Selfmade'a faktycznie stoi pod znakiem zapytania.

Jego kontrakt z Fnatic zakończy się po tym sezonie i polski leśnik będzie wolnym zawodnikiem. Na razie wątpliwe wydaje się przedłużenie umowy, więc Selfmade'a prawdopodobnie czeka zmiana barw klubowych i kto wie, może amerykański kierunek wcale nie jest taki nierealny?

Zobacz komentarze