Sebekx wzmacnia skład Szaty Maga

Sebekx Foto: ESL

W ubiegłym tygodniu Michał „Roison” Dubiel zasilił szeregi Vodafone Giants, pozostawiając Szatę Maga z niekompletnym składem. Puste miejsce wypełnił Sebastian „Sebekx” Smejkal, były reprezentant Illuminar Gaming.

Niespełna miesiąc temu Sebekx rozstał się z Illuminar Gaming. Zastąpił go Marek „Humanoid” Brázda. Smejkal długo nie pozostał wolnym strzelcem. Zgłosiła się po niego Szata Maga, która w ubiegłym tygodniu dotarła do półfinału ESL Mistrzostw Polski. Najnowszy nabytek drużyny to jeden z najlepszych polskich graczy na środkowej alei. Jego doświadczenie i umiejętności mogą wprowadzić całą drużynę na jeszcze wyższy poziom.

Pierwszy sprawdzian bojowy odświeżonego składu odbędzie się 22 października. Wówczas rozpoczynają się rozgrywki pierwszego sezonu Ultraligi. W pierwszej kolejce Szata Maga podejmie Wisłę Płock oraz Valkiria Esports.

Obecny skład zespołu prezentuje się następująco:

Tobiasz „Agresivoo” Ciba

Damian „defles” Filipow

Robert „Erdote” Nowak

Karol „t4nky” słomka

Sebastian „Sebekx” Smejkal

Jedni uważają, że system franczyzowy jest świadectwem profesjonalizmu branży. Inni szczerze go nienawidzą i obwiniają za zabijanie ducha rywalizacji. Co na ten temat sądzą eksperci z Misji Esport?

Nowy odcinek Misji Esport pokażemy w najbliższy czwartek o godzinie 17:30. Transmisja będzie dostępna na stronie Esportmanii, naszych profilach na Facebooku, Twitchu i YouTube oraz na stronie głównej Onetu.

Zobacz komentarze