Ruszają drugie kwalifikacje do Monte Snack #BRB Cup 1v1 League of Legends

Monte Snack #BRB Cup 1v1 League of Legends Foto: Materiały prasowe

Po kilku tygodniach przerwy wracają rozgrywki związane z Ligą Legend! Startują drugie zapisy do Monte Snack #BRB Cup 1v1 League of Legends.

Monte Snack #BRB Cup 1v1 League of Legends to jeden z największych turniejów League of Legends w Polsce, wśró rozgrywek jeden na jednego. W pierwszej turze wystąpiło ponad tysiąc zawodników, zaś najlepszym graczem okazał się “ff malaika”, który zagwarantował sobie miejsce w finałach.

Przypomnijmy, że w walka w Monte Snack #BRB Cup 1v1 League of Legends toczy się o nagrody z puli 20 tysięcy złotych. Gotówka rozdysponowana zostanie zarówno na uczestników fazy pucharowej, jak i przegranych półfinalistów i finalistów z każdej rundy kwalifikacyjnej.

Warto wspomnieć, że wraz z drugim turniejem eliminacyjnym nastąpiły pewne zmiany w regulaminie rozgrywek. Uczestnicy będą musieli wykonać check-in między 15:30 a 16:00, zaś pierwsze mecze wystartują o 16:30. Oprócz tego organizator w związku ze stroną techniczną gry oraz w związku z wybranym formatem rozgrywek, postanowił odgórnie wykluczyć następujące postacie z turnieju: Ornn, Caitlyn, Akali oraz Seraphine. Wybór zbanowanej postaci przez uczestnika turnieju będzie skutkował powtórzeniem spotkania lub wykluczeniem uczestnika z turnieju, w zależności od decyzji administratora.

Nadchodzące kwalifikacje rozpoczynają się w następujących dniach:

2 listopada – zapisy

4 listopada – zapisy

7 listopada – zapisy

10 listopada – zapisy

12 listopada – zapisy

15 listopada – zapisy

18 listopada – zapisy

Do finałów, które zostaną rozegrane 20 listopada, awansuje łącznie 8 zawodników. Fazę pucharową skomentuje niezawodny duet - Damian “Nervarien” Ziaja oraz Wojciech “Bezi” Wróbel.

Zobacz komentarze