R-Six Team wkracza na scenę League of Legends. Avahir trenerem

R-Six Team Foto: rsixteam

R6T to esportowa sekcja drużyny R-Six Team. Jej szeregi zasila pięciu zdolnych zawodników z dużym doświadczeniem nie tylko na polskiej, ale i światowej scenie gry League of Legends. Sztab trenerski uzupełnia postać Michała „Avahir” Kudlińskiego – eksperta oraz komentatora ESL Polska.

Wraz z początkiem października R6T rozpocznie walkę o najwyższe lokaty Ultraligi. Cieszymy się kilkutysięcznym wsparciem lojalnych fanów naszych zawodników. Dzięki ich występom na najważniejszych turniejach w Polsce, możemy dotrzeć do milionów osób zainteresowanych cyfrową rywalizacją. R6T powstało z pasji do sportów elektronicznych i chęci do rywalizacji z innymi. Partnerem drużyny jest serwis wymiany walut online Amronet.

Krzysztof “Kackos” Kubziakowski

Bartosz “Ippon” Dzikowski

Mateusz “Matislaw” Zagórski

Konrad “itzRenifer” Potępa

Oskar “Raxxo” Bazydło

Michał “Avahir” Kudliński - trener

Znany serwis wymiany walut Amronet.pl zdecydował się na wsparcie młodej drużyny R6T w Ultralidze, w ramach pionierskiego przedsięwzięcia telewizji Polsat. Po raz pierwszy w Polsce ruszy oficjalny kanał telewizyjny, na którym widzowie będą mogli śledzić zmagania najlepszych polskich zawodników esportu w najpopularniejszej na świecie grze – League of Legends. Drużyna wspierana przez PayHolding, (właściciela Amronet.pl) znalazła się w elitarnym gronie 8 zespołów, które biorą udział w projekcie Polsatu.

PayHolding, który inwestuje w fintech-y i sam je wprowadza na rynki, ma bardzo skonkretyzowaną strategię marketingową. Jesteśmy w awangardzie i chcemy kojarzyć się z czymś niestandardowym, dobrym i nowoczesnym. Po sportach motorowych i wodnych przyszedł czas na więcej technologii, która nam przecież nie jest obca. Jesteśmy pewni, że pod kątem wizerunkowym, połączenie Amronetu, który jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie serwisów w Polsce, z esportem, będzie strzałem w dziesiątkę – komentuje prezes PayHolding – Sławomir Kowal.

Esport jest bardzo perspektywiczną branżą. Zawodnicy R6T, to grupa młodych ludzi, którzy lubią to samo i są na tym mocno skoncentrowani. Chcemy być z nimi i wspólnie budować ich pasję – dodaje prezes Kowal.

Podkreślić należy, że drużynie R6T, wspieranej przez Amronet, udało się skompletować naprawdę silny skład. Do ekipy walczącej o zwycięstwo w Ultralidze, dołączyli gracze już utytułowani, mający za sobą duże doświadczenie w rozgrywkach League of Legends.

Co prawda moja współpraca z R6T dopiero się rozpoczęła, muszę jednak przyznać, że już teraz jestem niezwykle zadowolony. Przez ostatni okres dystansowałem się od pomysłu powrotu do trenowania, ale przedstawiona mi wizja oraz skala nadchodzących wyzwań zmotywowała mnie do działania. Wierzę, że jest miejsce w esporcie dla R6T i patrząc na pierwsze ruchy transferowe, spodziewam się licznych sukcesów – wyjawia Michał „Avahir” Kudliński - trener R6T oraz komentator ESL Polska.

Jestem bardzo podekscytowany nadchodzącą współpracą z R6T i Amronet. Wydaje mi się, że zebraliśmy mocny skład, który będzie walczył o zwycięstwo. Przed nami teraz tylko ciężka praca nad synergią i eliminowaniem błędów – ocenia Oskar „Raxxo” Bazydło - gracz R6T.

Widzę, jak wiele łączy nas i tych młodych chłopaków. W świecie sportu elektronicznego pasjonaci realizują swoje marzenia dzięki dobrze dobranej strategii i taktyce. My też stale się rozwijamy i fakt, że klienci to doceniają, jest efektem synergii między najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, jakie ciągle wprowadzamy oraz zgranym zespołem prowadzącym nasze trzy kantory: Amronet.pl, Gieldawalut.com i Pluskantor.pl – podsumowuje prezes Kowal.

Zobacz komentarze