Poznaliśmy sztab trenerski PRIDE na nowy sezon Ultraligi

PRIDE Foto: Ultraliga

Powoli kończy się przerwa miedzy sezonami w profesjonalnych rozgrywkach League of Legends. Co za tym idzie, w kolejnych dniach będziemy obserwować coraz więcej ogłoszeń o nowych składach i sztabach trenerskich. Nieco przed szereg wyrwało się PRIDE, które swój sztab ogłosiło dziś w nocy na kilkadziesiąt sekund.

Post pojawił się dosłownie na chwilę. Z niego dowiedzieliśmy się kto będzie menadżerem dywizji LoLa oraz poznaliśmy trzech analityków, którzy współpracować będą z pierwszą drużyną. Co ciekawe, na razie w sztabie trenerskim brakuje... trenera. Wciąż bowiem na tym stanowisku testowani są kandydaci.

PRIDE Foto: PRIDE

Menadżerem drużyny będzie Sebastian "Juvenis" Winowski, który w zeszłym roku pracował z Katastrofą Awionetki oraz Together Esports. Głównym analitykiem będzie Michał "Michaeten" Majerczuk, który w przeszłości współpracował z m.in. Campus Party Sparks oraz Team GamerLegion. Pomagać mu będą Lorenzo "Aschente" Manetti (ostatnio analityk w Elektronik Generation) oraz Aleksandra "Oldon" Dziemińska, dla której będzie to debiut w roli analityka.

Aktualizacja

Kilkanaście minut po publikacji artykułu organizacja ponownie opublikowała tweeta potwierdzając skład sztabu trenerskiego.

Zobacz komentarze