Pompa kontra K1ck meczem dnia w Ultralidze

Ultraliga Foto: Ultraliga

Czas zamknąć drugą kolejkę czwartego sezonu Ultraligi. Tradycyjnie zobaczymy dziś cztery spotkania z udziałem najlepszych drużyn w naszym kraju. Szczególnie ciekawie zapowiada się pojedynek pomiędzy 7more7 Pompa Team oraz K1ck Neosurf, czyli drużynami, które w zeszłym sezonie zajęły miejsca na podium.

W poprzednim sezonie w fazie zasadniczej rozgrywek padł remis w starciach bezpośrednich między tymi drużynami. Niestety nie dane nam było zobaczyć, jak rozstrzygnęłaby się ta rywalizacja w formacie BO5, ponieważ w fazie pucharowej drużyny nie spotkały się ze sobą. Jak wszyscy zapewne wiecie, K1ck ostatecznie zakończyło sezon na drugim miejscu, po czym doszło aż do wielkiego finału EU Masters. W tym czasie zawodnicy Pompa Team (wtedy jeszcze devils.one) siedzieli w domach i zapewne zastanawiali się, co by się stało, gdyby o wyjazd na EU Masters zagrali właśnie z K1ck.

Innym spotkaniem, na które również warto zwrócić uwagę, jest mecz z udziałem Illuminar Gaming oraz Gentelmen's Gaming. Illuminar wczoraj przegrało z AGO Rogue, ale w początkowych etapach meczu po raz kolejny wyglądało bardzo dobrze i na pewno warto obserwować rozwój tej drużyny. Z kolei dżentelmeni po raz pierwszy zagrali swoim pierwszym składem i nie wyglądało to najlepiej w starciu z H34T. Wybór Volibear'a na górną aleję zdecydowanie się nie opłacił i H34T wygrało dość komfortowo. Natomiast pamiętajmy, że dla GG był to tak naprawdę debiut w Ultralidze i warto dać im jeszcze trochę czasu.

Transmisję znajdziecie jak zwykle na kanałach Polsat Games.

Harmonogram spotkań:

  • 17:30 Piratesports vs Komputronik H34T
  • 18:30 Illuminar Gaming vs Gentelmen's Gaming
  • 19:30 7more7 Pompa Team vs K1ck Neosurf
  • 20:30 AGO Rogue vs PRIDE
Zobacz komentarze