PLE: Czas na drugą rundę. Rołg kontra Avez już dziś!

Mystiques
Mystiques Foto: Riot Games

Gdy jest off sezon fani League of Legends zdecydowanie się nie nudzą. Riot Games cały czas wprowadza do gry nowości, prawie codziennie, któryś z zawodników zmienia barwy klubowe, a o zapotrzebowanie na profesjonalne rozgrywki dba Polska Liga Esportowa. W pierwszej rundzie finałowego gauntletu Rołg Skład pokonało PRIDE 2:0 i awansowało dalej.

Rołg Skład złożone jest z zawodników, którzy obecnie nie mają kontraktów z organizacjami i postanowili przez dobre występy powalczyć o angaż na kolejny sezon, a przy okazji zasilić budżet na święta. W formacji oglądać możemy wielu fantastycznych zawodników z doświadczeniem nawet na poziomie LEC. Rołg Skład tworzą: Kackos, Shlatan, Czekolad, itzRenifer oraz Mystiques. Do tego na ławce rezerwowych są Wysek oraz xCharm.

Z kolei Avez występuje w znanym już wszystkim składzie, który niedawno przedłużył kontrakty z organizacją. "Ośmiorniczki" reprezentują: Czaru, Bolszak, Bucu, Trenie i KubYD. Podczas drugiego przystanku Polskiej Ligi Esportowej Avez nie pokazało się z najlepszej strony, przegrało decydujący o wyjściu z grupy pojedynek i przedwcześnie skończyło swój udział w turnieju.

Co więcej, dzisiejszy mecz jest idealną okazją do rewanżu, ponieważ to właśnie Rołg odesłało ośmiorniczki domu. Początek spotkania o godzinie 17:00. Transmisję znajdziecie na kanale Nervariena na Twitchu.

Zobacz komentarze