Czas na drugi przystanek Polskiej Ligi Esportowej!

Grupy drugiego przystanku PLE Foto: Polska Liga Esportowa

Nie będzie półrocznej przerwy od rozgrywek League of Legends w Polsce. Polska Liga Esportowa organizuje swój drugi turniej LoLa w tym roku, na którym już dziś zgrają Avez Esports, Together Esports, Komputronik Gaming Scouting Grounds i Rołg Skład.

Dzisiejsze zmagania rozegrane zostaną w formacie GSL. To znaczy, że już teraz wylosowane zostały pary do pierwszych spotkań. W pojedynkach BO1 zmierzą się Avez Esports z Together Esports oraz Komputronik Gaming Scouting Grounds i Rołg Skład. Następnie zwycięzcy tych spotkań zagrają o wyjście z grupy z pierwszego miejsca. Przegrani pierwszych pojedynków zmierzą się ze sobą w serii BO3, której przegrany pożegna się z turniejem. Na zakończenie w formacie BO3 zobaczymy starcie decydujące o wyjściu z grupy pomiędzy dwoma pozostałymi zespołami.

Już o 15:00 na Summoner's Rift staną Avez Esport i Together Esports. Składu Avez nikomu nie trzeba przedstawiać. Organizacja przedłużyła kontrakty z zawodnikami, którzy występowali w Ultralidze. Z kolei Together reprezentować będą: Sater, Bat0n, Chosii, Zamulek i WillTheScout. W większości są to znani na polskiej scenie zawodnicy, którzy mają za sobą występy w Ultralidze.

Godzinę później rozpocznie się spotkanie Komputronik Gaming Scouting Grounds z Rołg Skład. Scouting Grounds to po prostu druga drużyna devils.one, którą widzieliśmy już w akcji podczas pierwszego przystanku PLE. Według informacji organizatora w pierwszym składzie KSG wystąpią dzisiaj Sinmivak, Bruness, Czajek, Lucker i Erdote. Z kolei Rołg Skład to nowa formacja, którą tworzą Kackos, Wysek, Czekolad, itzRenifer i xCharm. Kackos i Wysek grali ze sobą w tym sezonie Ultraligi w barwach Piratesport. Dolną alejkę również oglądaliśmy w tym sezonie Ultraligi, a Czekolad próbował swoich sił w Hiszpanii.

Transmisję z Polskiej Ligi Esportowej znajdziecie na Twitchu. Start o godzinie 15:00.

Zobacz komentarze