Pierwsza runda play offów drugiej Ultraligi za nami. Pewne zwycięstwa faworytów

Ultraliga 2. dywizja Foto: Ultraliga

Podczas gdy w Ultralidze sezon zasadniczy dopiero się kończy druga dywizja naszych rodzimych rozgrywek już rozpoczęła fazę pucharową. W pierwszej rundzie play off nie było jednak niespodzianek i faworyci zwyciężyli swoje spotkania.

Soon to be named pewnie ograło akademie Piratesports 3:0. Nie jest to żadne zaskoczenie. NiQ i spółka przez cały sezon dominowali w drugiej Ultralidze, ani na moment nie spadając z pierwszego miejsca. Z kolei Piraci oscylowali w okolicach czwartej lokaty, nie mogąc przebić się wyżej, a ten mecz pokazał, że nie był to przypadek.

W drugim spotkaniu z kolei akademia Pompa Team również 3:0 rozbiła Team ESCA Gaming. O ile zwycięstwo Pompy nie jest niespodzianką, tak wynik może dziwić. W końcu obie drużyny skończyły sezon z takim samym dorobkiem punktowym niemal non stop idąc łeb w łeb. Jednak potwierdziło się to, że Pompa ma dobry match up w ESCA. Nawet w sezonie zasadniczym oba mecze zakończyły się triumfami Pompa Team.

Kolejne mecze już najbliższy poniedziałek 27 lipca o godzinie 17:00. W spotkaniu wygranych zmierzą się oczywiście Soon to be named i akademia Pompa Team, a o pozostanie w turnieju zagrają akademia Piratesports oraz TEAM ESCA Gaming.

Zobacz komentarze