Oficjalnie: Perkz opuszcza G2 Esports

Jankos i Perkz Foto: Riot Games

Potwierdziły się plotki, które dochodziły nas ze sceny międzynarodowej. Luka „Perkz” Perković odchodzi z G2 Esports. To oznacza, że w przyszłym sezonie Marcin "Jankos" Jankowski będzie miał nowego kompana.

O tym. że Chorwat może pożegnać się z drużyną mistrza Europy pisaliśmy już w ubiegłym tygodniu. Choć kibice najlepszej drużyny Starego Kontynentu do końca wierzyli, że to tylko plotki, we wtorkowy wieczór dostaliśmy oficjalne potwierdzenie ze strony organizacji.

Perkz spędził pod banderą G2 blisko 6 lat. W tym czasie występował na środkowej alei, ale również jako ADC. Z G2 wygrał 9 tytułów, a dodatkowo sięgnął po wicemistrzostwo świata w 2019 roku. Chyba wszyscy są zgodni, że 22-latek to jeden z najwybitniejszych graczy, jakich mieliśmy okazję podziwiać w europejskich rozgrywkach League of Legends.

Na ten moment oficjalnie nie ma jeszcze potwierdzonej nowej drużyny Chorwata, ale chyba wszyscy jesteśmy pewni, że Perković na dniach powinien pojawić się komunikat o jego dołączeniu do Cloud9

Zobacz komentarze