PENTAKILL wraca do gry. Zespół otworzy wiosenne finały LCS

Pentakill
Pentakill Foto: Riot Games

Riot Games ogłosiło, że wirtualny zespół metalowy League of Legends – PENTAKILL – powróci, by uświetnić zakończenie LCS Mid Season Showdown w najbliższą niedzielę, 11 kwietnia. Będzie to pierwszy raz, kiedy zespół będzie można usłyszeć w akcji od premiery albumu II: Grasp of the Undying z 2017 roku.

PENTAKILL przywita fanów podczas ceremonii otwarcia MSS z zapowiedzią ich nadchodzącego utworu, który ma się ukazać jeszcze w tym roku. Na żywo w Greek Theater reprezentować ich będzie norweski gigant rocka Jørn Lande.

Wpisuje się to w odnoszący sukcesy trend wirtualnych zespołów takich jak K/DA i ich comeback, a także True Damage. Oczekuje się, że oryginalni członkowie zespołu - Yorick, Karthus, Sona, Mordekaiser, Kayle i Olaf - powrócą na ten występ.

Powrót zespołu metalowego z Runeterry będzie również połączony z nową współpracą z Jacksonem, pierwszym oficjalnym partnerem gitarowym w historii LCS. Więcej informacji na temat tej współpracy zostanie ujawnionych w ciągu roku.

"Jackson i PENTAKILL rozpoczną indywidualną i nigdy wcześniej niewidzianą globalną współpracę przez resztę roku, z unikalnymi aktywacjami, które pokażą potężną wydajność ich instrumentów i charakterystyczny styl" o współpracy pisze Riot.

Zobacz komentarze