Otwarta beta LoL Wild Rift dostępna w Polsce już w grudniu!

Wild Rift Foto: Riot Games

Riot Games, deweloper i wydawca League of Legends: Wild Rift ogłosił dzisiaj, że od 7 grudnia rozszerza regionalną otwartą betę Wild Rift o Oceanię, Tajwan i Wietnam, po czym 10 grudnia do bety dołączą Europa (w tym Polska), Bliski Wschód i Afryka Północna, Rosja i WNP oraz Turcja. Wszyscy gracze w tych regionach uzyskają pełny dostęp do Wild Rift na Androida i iOS.

Po sukcesie regionalnej otwartej bety w Azji Południowo-Wschodniej, Korei Południowej i Japonii, gdzie Wild Rift zdobyło pierwsze pozycje w rankingach sprzedaży wszystkich lokalnych sklepów z aplikacjami, Riot pragnie udostępnić magię i porywającą rywalizację z gry League graczom na Kolejnych platformach, niezależnie od poziomu ich umiejętności czy doświadczenia.

Jednocześnie gracze na całym świecie otrzymają nowy patch z zawartością obejmującą nowych bohaterów i nowe skórki, oczekiwane przez graczy funkcje, poprawki wyważenia i inne ulepszenia. Więcej informacji podamy 7 grudnia (PT)!

Riot wciąż skupia się na udostępnieniu gry graczom we wszystkich regionach. Dołączenie obu Ameryk do otwartej bety planowane jest na rok 2021.

Zobacz komentarze