Polska górą na EU Masters. Poznaliśmy drużynę marzeń Play-inów

Flaga Polski Foto: Kaboompics.com / Pexels.com

Główna faza EU Masters zbliża się wielkimi krokami. Emocje po fazie Play-in jeszcze nie opadły, a już 14 kwietnia rozpocznie się główny turniej. Zanim to jednak nastąpi warto przypomnieć sobie świetny występ Polaków w Play-inach z Illuminar Gaming na czele.

W drużynie marzeń znalazło się dwóch reprezentantów IHG - Czajek i Melonik. Ekipa ta została wybrana na podstawie najlepszego wyniku KDA. Statystyka ta nie odzwierciedla może rzeczywistego wkładu graczy w grę ich zespołu, jednak w tym przypadku wybory wydają się dosyć trafne.

Oprócz naszych świetnie prezentujących się solo linii w drużynie marzeń znalazł się jeszcze botlane Fnatic Rising. Drużyna trenowana przez Delorda niestety nie dostała się do fazy głównej turnieju, lecz nie ma tego złego. Zamiast nich weszło G2 Arctic z Fresskowym na midzie.

Takim oto sposobem z 25 Polaków zostało jeszcze aż 22 graczy. Z turniejem pożegnali się Raven z Vitality.Bee, Wysek z Sinners oraz Kanna z Goskilli. Mimo tego, polscy gracze nadal stanowią ponad 25% wszystkich uczestników turnieju głównego. Mamy trzy drużyny reprezentujące polską Ultraligę, a także Misfits Premier z aż czterema Polakami w składzie.

Zobacz komentarze