Oficjalnie: Trymbi w AGO Rogue

Trymbi Foto: AGO ROGUE

Potwierdziły się plotki z ostatnich tygodni. Na nowy sezon Ultraligi, zaczynający się 9 czerwca, szeregi AGO Rogue wzmocni Adrian "Trymbi" Trybus, który na pozycji wspierającego zastąpi Patryka "Mystiquesa" Piórkowskiego.

O zmianie w drużynie mówiło się już od jakiegoś czasu. Wreszcie pod koniec maja Mystiques oficjalnie odszedł z drużyny i już tylko kwestią czasu było ogłoszenie nowego wspierającego w AGO Rogue. Wybór ostatecznie padł na Trymbiego, któremu z końcem maja skończył się kontrakt z akademią SK Gaming.

Trymbi w ostatnim czasie grał głównie za granicą po tym, jak z bardzo dobrej strony pokazał się w barwach PRIDE w pierwszym sezonie Ultraligi. Z Polski najpierw trafił do akademii G2 Esports, a wiosną tego roku reprezentował akademię SK Gaming. Niestety nie był to dla zawodnika udany czas, ponieważ drużyna na co dzień grająca w lidze niemieckiej zajęła w niej ostatnie miejsce.

Sam Trymbi indywidualnie prezentuje się przynajmniej nieźle, biorąc pod uwagę, że na solo kolejce jest najwyżej sklasyfikowanym polskim wspierającym.

Nowy sezon Ultraligi rozpocznie się 9 czerwca.

Zobacz komentarze