Oficjalnie: Selfie wraca do LEC!

Selfie Foto: Ultraliga

Już od dłuższego czasu chodziły plotki o potencjalnym powrocie Selfiego do LEC. Dziś jednak otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie. Polski midlaner dołączył, przynajmniej na razie, do ekipy Vitality.

Według danych z globalnej bazy kontaktów Selfie z francuską organizacją związał się do 23 marca czyli końca fazy zasadniczej wiosennego splitu. Jakie będą dalsze losy zawodnika - nie wiadomo, ale gra w fazie play-off raczej nie wchodzi w grę.

Niestety w tym sezonie Vitality ma problem z wizą da swojego midlanera i od początku splitu mocno eksploatowany jest Saken, który grał w LEC i LFL. To nie pomagało drużynie, która słabo zaczęła rok i do tej pory nie może wygrzebać się z dna tabeli, a w rubryce wygranych przez 6 kolejek dopisała sobie tylko jeden punkt. Może doświadczony Selfie okaże się rozwiązaniem na problemy trapiące Vitality, ale na uratowanie splitu i tak jest już chyba za późno.

Nowego midlanera Vitality w akcji zobaczymy już w meczu otwarcia siódmej kolejki LEC. W nim francuska drużyna zmierzy się z Rogue. Start o godzinie 18:00.

Zobacz komentarze