Schalke zbroi się przed sezonem. Nowy wspierający dołączył do drużyny

LIMIT Foto: Michal Konkol / Riot Games

Kolejny dzień okienka i kolejne transfery w LEC. Tym razem oficjalne zakontraktowanie nowego gracza ogłosiło Schalke 04. W 2021 roku wspierającym zespołu będzie LIMIT.

Dla Schalke był to bardzo dziwny rok. Wiosną drużyna nie radziła sobie najlepiej. Dość szybko okazało się, że powrót Forgivena nie będzie udany, ale szybkie odsunięcie go od reszty zespołu nie pozwoliło Schalke nawet marzyć o fazie pucharowej. Podobnie było latem, ale tylko do czasu. Wszyscy z tego roku pamiętać będziemy "miracle run", po którym Schalke z wyniku 1:10 w 5 tygodniu LEC zdołało zakwalifikować się do fazy play off i było tylko jedną serię BO5 od mistrzostw świata.

Zespół jest jednak w trakcie sporej przebudowy. Na razie pewni miejsca w składzie na 2021 rok są Gilius i Abbedagge. i nowy nabytek - Limit. Wspierający ostatni sezon spędził w SK Gaming, gdzie pokazał się z dobrej strony. Partnerował na linii Crownshotowi, który zgarniał światło reflektorów, ale Limit zdołał ogrzać się w jego blasku i znacząco poprawił swoją opinię i zapracował na transfer.

Jeśli wierzyć plotkom, wkrótce Schalke powinno ogłosić także nowego toplanera, którym będzie BrokenBlade. Wczoraj TSM ogłosił jego oficjalne odejście z drużyny, więc wydaje się to już tylko kwestią czasu.

Zobacz komentarze